Nasze realizacje

Skoda

Octavia RS

Skoda Octavia RS

Zabezpieczenie bez kompromisów!

Kiedy? Bezpośrednio po opuszczeniu salonu.  Co zabezpieczono? Całe auto.️ W jakim celu? By realnie chronić lakier przed uszkodzeniami mechanicznymi. ????️

No dobra, ale co daje ten PPF? Generalnie mówiąc – spokój i komfort. Spokój od odprysków, zarysowań, otarć, uszkodzeń czy choćby utleniania się lakieru. Komfort w postaci łatwości pielęgnacji i utrzymania w czystości. Jako jedyna z dostępnych form zabezpieczeń jest w stanie zagwarantować nam powyższe z gwarancją na 10 lat.

Z właścicielem Octavii RS byliśmy w kontakcie już kilka miesięcy przed odbiorem auta z salonu. Przedstawiliśmy kilka propozycji zabezpieczenia, ale decyzja była konkretna – kleimy całe auto, żeby cały czas wyglądało jak nowe.

Tak zrobiliśmy. Każdy możliwy element został zabezpieczony. Poczynając od maski, błotników, wszystkich drzwi, przez progi, dach, zderzaki i klapę, na lusterkach, lampach, dokładkach i słupkach piano black kończąc. W tym momencie nie boją się żadnego kamyczka ani otarcia. Dotykowy wyświetlacz dostał folię PPF w matowym wydaniu, który oprócz ochrony przed rysami zapewnia brak odcisków palców i refleksów światła.

Też chcesz mieć ten komfort? Na co czekasz? Dzwoń i umów się na usługę, zanim ktoś cię uprzedzi!

  • CAŁE AUTO zabezpieczone bezbarwną folią ochronną PPF